OGLAS ZA POSAO: Poslovni asistent, ELMED doo, Temerin

Kompanija ELMED doo iz Temerina objavila je oglas za posao za radno mesto poslovni asistent, pogledajte u nastavku detalje.

Elmed je kompanija osnovana 1990. godine, sa sedištem u Temerinu i od tada klijentima nudimo podršku u odabiru najpouzdanijih rešenja za kodiranje, etiketiranje i sledljivost proizvoda. Naš tim od preko 150 obučenih stručnjaka u prodaji, servisu, razvoju, primenjenim rešenjima i administraciji neprestano radi na usavršavanju svojih veština, sa ciljem da što kvalitetnije i efikasnije izađe u susret potrebama klijenata. Imamo predstavništva u Srbiji, Crnoj Gori, Bosni I Hercegovini, Makedoniji,teritoriji Kosova i Albaniji.

Usled povećanog obima posla i proširenja poslovnih aktivnosti tražimo kolegu/koleginicu koji će se pridružiti našem uspešnom timu na poziciji:

POSLOVNI ASISTENT

Mesto: Temerin

Broj izvršilaca: 1

Glavne odgovornosti i zaduženja:

  • Organizacija i logistika sastanaka i drugih događaja (interno i eksterno)
  • Organizacija službenih putovanja (avio karte, transferi, smeštaj) Upravljanje zadacima i rokovima izvršenja
  • Organizacija poseta klijenata i poslovnih partnera
  • Posredovanje u internoj i eksternoj poslovnoj korespodenciji
  • Organizacija vremena i obaveza menadžera
  • Sastavljanje i priprema izveštaja Upravljanje bazama podataka i arhiviranja

Potrebne kvalifikacije:

Opšti uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama 2+ godine
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Profil kandidata:

  • Dobre organizacione i veštine upravljanja vremenom
  • Odlične veštine usmene i pismene komunikacije
  • Odlične interpersonalne veštine
  • Obraćanje pažnje na detalje
  • Poznavanje rada na računaru, MS Office paket Otvorena i adaptivna ličnost
  • Sposobnost rada na sopstvenu inicijativu
  • Odgovornost, iskrenost i pouzdanost

Nudimo:

  • Organizovan prevoz za zaposlene iz Novog Sada
  • Rad u kompaniji sa stalnim tržišnim rastom
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • Dinamično radno okruženje
  • Druželjubivost i timski duh

Ukoliko želite da postanete deo našeg uspešnog tima i dinamičnog radnog okruženja možete konkurisati na ovu radnu poziciju  slanjem vašeg CV-ja na mail adresu vesna.jovisic@elmedint.com.

Elmed-oglas